Super oslava se super důvodem

20. června 2014 v 16:36
Někdo vidí rudě, já jsem asi hloupá a všechno vidím moc černě. A nebo taky můžu být rebel, zavřít oči, vzít si starou dobrou kamarádku a adios světe, nevidět nic. Ne, to asi ne, ale nemůžu říct, že bych na to nemyslela.
No ono otázka je, jestli já myslím vůbec na něco nebo ještě líp, na něco, co za myšlení stojí. Ne? Tak ne. Ale stejně na to budu myslet, protože jsem to prostě já. Ať žije pocit, že Vám někdo rve životně důležité orgány a nijak ho to nezajímá; pocit, že jste vlastně ta slabounká, nesoběstačná, hysterická chudinka, která vlastně nemá žádný problém a přesto se hroutí a sedí a kouká a brečí a dívá se tak na tu ostrou starou známou vedle ruky; pocit, že jste ta nejnáročnější osoba na světě a chcete strašně moc, ale nedáváte nic kromě starostí; pocit, že jste žárlivá fůrie, která si nárokuje všechen čas druhých pro sebe; pocit, že jste vlastně úplně k ničemu. Jupi jej, to chce oslavu.

A proč vlastně ne? Proč to neoslavit?
"Kamarádko? Ááá... s Tebou ne, Ty ses kvůli mě podřezala, promiň."
"Kamaráde? Ááá... s Tebou ne, Ty máš teď lepší osoby na seznamu."
"Bráško? Ááá... promiň, Ty nemáš čas."
"Mami? Ááá... promiň, zapomněla jsem, že pro Tebe neexistuju, pokud se nejedná o peníze."
"Žiletko? Ááá... čau, tak s Tebou to oslavím ráda."

No, co si budeme povídat, fajn oslava. A naprosto slušná! Bez alkoholu, bez trávy, dokonce i bez cigaretového kouře. Stejně mi po ní bylo špatně, ale to k oslavám patří ne?
Ale jo, asi to chybu mělo. Nevadilo mi, že nemůže přijít ten, koho bych nejvíc potřebovala vidět a slyšet, chápala jsem to, i když se to zdá pro někoho jiného než mě nepochopitelné, že já dokážu chápat.
A víte co na té oslova bylo nejlepší? Byla finančně nenáročná, to taková držgrešle jako já, které jde jen o peníze velmi ocení. Já jsem totiž taková, že skřípu zuby vztekem, když mám mámě platit 500 kč, které nemám, za věc, kterou nemám, protože jsem její dcera. No koho by to naštvalo? Správně odpověď, jen mě. A koho by naštvalo, že peníze, které Vám někdo odkázal, a díky kterým jste si mysleli, že budete v pohodě s placením školy, Vás minou velkým obloukem aniž by jste věděli proč? No vážně, koho by to naštvalo? Toť k tomu jaká jsem držgrešle posedlá penězi.

No nebyla to super oslava se super důvodem? :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama