Proč komentuju málo článků?

2. října 2014 v 7:08
Tak jsem se setkala s kritikou, že nezanechávám komentář na všech blozích, kam zabloudím. Že je to slušnost a bla bla bla.
Moje reakce: WHAT?

Proč bych měla komentovat něco, co mě nezaujalo, připadá mi to nudné, článek zbytečný a bez obsahu? Proč?
Já komentuji ráda, ale jen články, které mají obsah a snažím se předložit, alespoň z části konstruktivní kritiku.
Taky mě mnohem víc potěší komentář, který není zanechán pro reklamu typu: Hezký článek, hezký blog, koukni na můj.
Kdybych se dotyčného člověka zeptala o čem ten článek byl, kolik by mi jich odpovědělo?
Budu komentovat, až budu mít co říct.
Jsou články, které mě zaujmou, třeba ani nevím čím konekrétně, ale nevyjadřuji se, protože nevím co bych řekla/poradila/pochválila a bezduchá nekonekrétní pochvala? Není nic co bych chtěla vydávat za svůj výplod.

A tak to prostě je, smiřte se s tím.
 


Komentáře

1 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 7. října 2014 v 22:08 | Reagovat

..neskončila bych u "what", bylo by to nejmíň "what the fuck". Není to, krucinál, Tvoje věc?! Lidi někdy řeší neskutečný sračky. Přitom vlastně nejde vůbec o to, jestli Ty komentuješ hodně nebo málo, akorát se někomu zdálo, že málo komentuješ (či obecně lidi málo komentují) u NĚJ, žejo. Možná by si měl přečíst ta svá veledíla a sebekriticky se zamyslet nad tím, jestli za komentář stojí, než vyčítat ostatním, že dělají tuhle naprosto přirozenou a normální věc - že se vyjadřují jen k tomu, co je zaujme. ..lidi jsou prostě divný zviřátka.

2 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 7. října 2014 v 22:09 | Reagovat

BTW hezkej blogísek, jukni na můj, *mucq* :-D (fujtajbl..)

3 Panra Panra | Web | 8. října 2014 v 16:45 | Reagovat

[2]: Jukám pravidelně! Ty si ten případ, když mě to zaujme, ale nevím jak bych konkretizovala pochvalu nebo formulovala názor. MucQík! :D

4 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 18. října 2014 v 19:17 | Reagovat

[3]: hlavně se nenutit :) nejsem z těch, kdo se příšerně urazí, když někdo čte a neokomentuje (a jedině kladně, kritika je jako vyhlášení války). Jestliže jsem Tě zaujala, jsem potěšena, ale nakonec - nezaplácávám si ten blogohnůj kvůli tomu, aby se mi sbíraly komentáře; jsem ráda za každý (aspoň trochu smysluplný), ne že ne, ale je to jen výluh jednoho nepodstatného pomíjivého lidského života, ne soutěž.. takže neokomentuješ-li každý můj žblept, žádnou vendetu chystat nebudu :D taky kolikrát čtu něco, co se mě i dost silně dotkne, ale prostě se třeba necítím dost kompetentní (nebo mě to třeba bourá víc, než jsem čekala), a  slova, která by patřičně a aspoň trochu smysluplně vyjádřila ty pocity a myšlenky, zkrátka chybí. Mlčením se dá taky vyjádřit leccos. ..a LBNL, pochvalu nekonkretizuj, tu si fakt nezasloužím.  ..PS: Víš, co je prej správná reakce na to, když Ti někdo píše "MUCK!"? .."FUCK!" ;) to jen tak aby jako ta naša konverzácia nebyla až tak na úrovni ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama